Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.
Ilustrační obrázek s textem -

Java Developer

Jsme Lundegaard, středně-velký český software-house, kde stavíme rozsáhlé weby a portály ušité našim klientům na míru a pomáháme jim budovat chytrá digitální řešení. Našimi klienty jsou především velké firmy na poli bankovnictví, pojišťovnictví a logistiky.

Máš zápal a nadšení pro Javu? Láká tě práce na různorodých projektech, především pro velké firmy na poli bankovnictví, pojišťovnictví, logistiky a hledáš partu, kde se budeš cítit hej? Na Javu je nás 15 - od juniorů, kteří jsou pro BE zapálení, až po seniory s dlouholetou praxí. Už ale na vše nestačíme a hledáme posilu. Neustále se učíme a pracujeme s nejnovějšími technologiemi. Mezi projekty si navzájem radíme a pomáháme a pokud rád přednášíš a prezentuješ, dostaneš prostor podělit se o své znalosti a zkušenosti s ostatním v rámci interního vzdělávání.

  • Java Developer
  • Lundegaard
  • Kariéra

Lunde Tech Stack

  • Must: Spring Boot (Spring, Spring framework), JPA (Hibernate), REST, jUnit (unit testing) Git, Maven
  • Should: Swagger (Open API), Docker, Mockito, Spring Data
  • May: Soap (WSDL), Spring Security, Spring Cloud, Microservices
  • Nice to have: AWS, Azure, Gitlab, Jenkins, Kubernetes (K8s), Apache Kafka (Kafka), RabbitMQ, Kotlin, GraphQL, gRPC, Mongo, Gradle

Co tě u nás čeká a co za to?

🍀 Firemní kultura #žít_lunde - jak život v Lunde vnímají naši kolegové můžeš zjistit tady.

⌛ Flexi pracovní doba a práce v duchu #remoteFirst - podporujeme práci odkudkoliv.

🐕 Pet-friendly kancelář coby kamenem dohodil od Karlína [čti: na Invalidovně].

🛋️ Vyhovuje ti více práce z domova? I na tom se můžeme domluvit, obzvláště v dnešní době je pro většinu z nás Home Office denním chlebem.

📚 Osobní rozvoj - rádi tě vyšleme na konferenci, školení nebo workshop, které tě zaujmou a posunou zase o kousek dál.

🇬🇧 Kurzy angličtiny - skupinové i individuální.

💻 Výkonný HW, případně můžeš využívat svůj.

⏱️ Flexibilita – je nám jedno, jestli jsi ranní ptáče nebo noční sova.

🍻 Jerryho příspěvek na společné aktivity s kolegy - posilujeme týmového ducha.

🏃 Multisportka, ale i firemní sportovní výzvy.

🖖 Teambuildingy, společné snídaně a další akce naší Lunde komunity.

⚖️ Ctíme agilní kulturu a otevřenost. Slíbit ti můžeme práci v týmu, kde mají všichni stejné slovo a každý dobrý nápad je vyslyšen.

Projekty, kterým se můžeš věnovat

  • Digitální mikroservisní platforma pro zprostředkování a prodej služeb. Uzavírání smluv z papírové formy do plně digitální podoby. Založeno na Spring Bootu, vystavujeme veřejné REST API pro konzumaci vlastním frontendem, srovnávači nebo partnery, integrujeme na služby třetích stran (identifikace osoby, politický screening) a interní systémy voláním REST nebo i SOAP služeb, řešíme výkonnost celé aplikace pomocí K6, abychom zajistily plynulý chod systému.

  • Zákaznické portály a klientské zóny. Řešení je založeno na Liferay 7.2 nebo nejnovějším Liferay 7.4. Připravujeme chytré komponenty pro content managery (kalkulačky, mapy poboček, agregátory obsahu). Vedle portálu řešíme také integrační platformu pro unifikované napojení na interní bankovní systémy, nebo se podílíme na rozšíření stávajícího řešení, nejčastěji v podobě Spring Boot aplikace s REST rozhraním.

  • Nástroje pro kolaboraci datové analýzy - obecné workflow pro správu, komentáře, messaging, "lajky", gamifikaci. Tento projekt má vše, co hledáš. Servisní platformu založenou na Spring Boot ekosystému, netriviální realizaci dynamického modelu, kde již Hibernate nestačí, deployment do AWS, včetně develop, výrazné nároky na výkon celé aplikace a hladkou integraci.

Dej nám o sobě vědět

Zaujala tě konkrétní otevřená pozice nebo o nás chceš vědět víc?

Kontaktuj nás